phone

Без вихідних

Пн - Пт: 10:00 - 22:00 Cб - Нд: 10:00 - 22:00

Детальна інформація про час роботи окремих атракціонів розміщена на відповідних сторінках.

Робота фірмового автобусу тимчасово призупинена

М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ 34В

схема руху.jpg
Місце зупинки фірмового автобуса Блокбастер
м. Київ, проспект Степана Бандери, 34В
Пн - Пт: 10:00 - 22:00 Cб - Нд: 10:00 - 22:00
phone
З ПИТАНЬ (044) 498 30 00
  • Забуваємо про комп'ютер і телевізорі: куди піти з дитиною на вихідних
12.03.19

Забуваємо про комп'ютер і телевізорі: куди піти з дитиною на вихідних

Сучасний світ лякає не тільки великою кількістю гаджетів, а й неймовірним завзяттям дітей постійно відволікатися від нормального життя на комп'ютер і телевізор. Батьки вже не знають, куди піти з дітьми на вихідні, щоб захопити їх.

Віртуальне життя замінює реальну, тому що стає дітям більш цікавою і бажаною. У віртуальному житті вони можуть приховувати свій вік, стать, особисті дані. Саме там вони можуть відчути себе захищеними, адже ніхто не бачить їх вигляду.

Телевізор поглинає весь час сучасної дитини, заманюючи його мультиками і яскравими картинками. Дитина завжди швидко захоплюється, тому варто привернути його увагу до активних видів спорту.

Щоб визначитися куди піти з дитиною на вихідних, варто звернути увагу на активності в РЦ Блокбастер.

Місто професій «Кідланд»
Якщо Ви хочете здивувати свою дитину, відвернути його від комп'ютера і планшета, то поспішайте в місто професій в РЦ Блокбастер. Це місце не залишить байдужим. Питання про те, куди поїхати на вихідні з дітьми стає неактуальним, адже рішення є.
Місто професій "Кідланд"
Місті професій Кідланд
Батьки дітей, які були в місті професій, постійно говорять про те, що шкодують, що в їх дитинстві нічого подібного не було. Діти самі грали в продавців і покупців, школу і лікарню. А тут справжнє роздолля для фантазії. Можна уявити себе, журналістом, охоронцем або навіть лікарем. Ви тільки уявіть, що малюк може відчути себе справжнім кухарем або навіть перукарем.

Дитині обов'язково видається спеціальний одяг, щоб він краще міг себе уявити в ролі того чи іншого фахівця. Місто професій - це казкове місце, де буде цікаво дітям з раннього віку, до підліткового.

Дитина із задоволенням проведе тут цілий день, поки батьки перекусять в ресторані або сходять в кіно. Про таке вихідному мріють багато дітей.

Лазерні бої
Багато батьків задаються питанням, де провести вихідні з дітьми, коли дитина цілими днями просиджує за комп'ютером. Рекомендуємо заглянути на лазерні бої, де в затемненому лабіринті діти зможуть зануритися в ілюзію гри, спортивного азарту і драйву. Це буде схоже на інопланетне навала, де ти знаходишся в екіпіровці, а навколо тебе раз у раз проскакують лазерні постріли з бластеров. Від такої розваги задоволення отримає не тільки дитина, а й дорослий. Тільки уявіть, яким веселим може бути сімейне розвага.

Лазерні бої дозволяють дітям рухатися, акцентувати увагу на самому головне і зосереджуватися. Повірте, Ваша дитина забуде про комп'ютер і телевізорі, якщо Ви познайомите його з лазерними боями.

Дитячий майданчик Мадагаскар в РЦ Блокбастер
Куди піти з дітьми на вихідні? Це питання вирішене, адже спеціально для дітей створена інтерактивна дитяча площадка.

Тут дитина може насолоджуватися стрибками на батуті, кататися на каруселях або працювати з розвиваючими поверхнями. Дитячий майданчик Мадагаскар буде цікава дітям від року до 14 років.

Тільки уявіть, скільки позитивних емоцій отримає Ваш малюк, коли буде борсатися в басейні з кубиками і кулями.

А лабіринт, в якому можна загубитися і грати?

Дитячий майданчик Мадагаскар дозволить кожній дитині знайти для себе заняття на цілий день.

Будинок «Перевертиш»
Іноді дітей буває складно захопити, але тільки не у випадку будинку, де все перевернуто. Такий будинок, напевно, мрія кожної дитини, адже тільки уявіть скільки задоволення можна отримати від справжнього хаосу.

Уявіть, як здивується дитина, коли помітить над своєю головою стілець або стіл, які звичніше побачити поруч з собою.

Такий атракціон обов'язково відверне дитину від перегляду телевізора, подарувавши йому яскраві враження, фото на пам'ять і, звичайно, щирий дитячий сміх.

Час відволікатися від телевізора і комп'ютера, щоб не пропустити принади життя. Все ще думаєте, куди піти у вихідні з дитиною?